Astrolog Czarnego Łabędzia: Bitcoin jest kolejnym etapem w ewolucji pieniądza

  • Astrolog Czarnego Łabędzia przewiduje, że kryptorowce są przygotowane do masowego przyjęcia w 2022 r. i zakłóciłyby wiele gospodarek.
  • Dodał też, że Bitcoin będzie ostatecznie wyceniany na ponad milion dolarów.

Po odkryciu wykresu astrologicznego, który przepowiada przyszłość pieniądza w nadchodzących latach, Matthew Swann, popularnie znany jako Astrolog Czarnego Łabędzia, doszedł do wniosku, że waluty cyfrowe, a zwłaszcza Bitcoin (BTC), są kolejną ewolucją pieniądza.

Zauważył on, że krypto waluta jest gotowa do przyjęcia w ciągu najbliższych dwóch lat do głównego nurtu i zakłóci wiele słabych gospodarek, w tym waluty fiat.

Astrolog Czarnego Łabędzia przewiduje, że w 2022 r. kryptoreklama zostanie przyjęta do głównego nurtu

Przed pandemią Coronavirusa w październiku 2019 r. Swann przewidywał, że na początku nowego roku nastąpi „wydarzenie czarnego łabędzia“, które wpłynie na kilka gospodarek świata. We wtorek raport informował o kolejnej prowokacyjnej prognozie Astrologa Czarnego Łabędzia, że pojawienie się cyfrowego pieniądza/waluty spowoduje masowe zakłócenia w gospodarce światowej, „zapowiadane przez nową dekadę wyrównania planetarne“.

„Bitcoin to kolejny etap w ewolucji pieniądza, udowadniający, że pieniądz jest technologią, a technologia zawsze zakłóca“, powiedział Swann.

Ponieważ krypto waluta przełamuje opór 20.000 dolarów i wzrasta, Astrolog Czarnego Łabędzia powiedział, że Bitcoin w końcu będzie handlował 1.532.238 dolarów (lub 10.000.000.00 CNY) za monetę. Dodał, że waluta cyfrowa wejdzie do głównego nurtu w 2022 r., ponieważ „Amerykańska Rewolucja 2.0 oficjalnie rozpocznie się na początku 2022 r.“.

Krypta a gospodarka światowa

W ciągu najbliższych dwóch lat, Swann powiedział, że nastąpi większy wzrost w systemie finansowym waluty cyfrowej. Obejmuje to planowany od dawna chiński cyfrowy juan, który Swann powiedział, że zostanie uruchomiony w 2022 roku, zbiegając się w czasie z Zimowymi Igrzyskami Olimpijskimi w Pekinie, Chińskim Nowym Rokiem, oraz historycznym „powrotem Plutona“ Ameryki na 2/22/22.

„Jak stary ekonomiczny strażnik zmaga się z nie do zatrzymania krypto-upartów, protestów społecznych i niepokojów prawdopodobnie wybuchnie wśród kruchych gospodarek“, powiedział Astrolog Czarnego Łabędzia.